Związek Strzelecki “Strzelec” Józefa Piłsudskiego organizuje:

Letni poligon szkoleniowy Twierdza 2024

Miejsce: Jarosław/PĆT/Strzelnica „Anna”/+ kilka miejsc

Termin: 17-23.08.2024

Ilość miejsc: 120

• Kurs z użycia dronów: 30-35 (wyłącznie dla osób pełnoletnich)

• Rozpoznanie: 15

• Lekka piechota: 35

• Kurs ratowników strzeleckich KPP: 10

• Kurs dowódców drużyn: 10

• Kurs technik linowych: 10

Zapewnione jest pełne wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie, drony, zabezpieczenie medyczne, zabezpieczenie materiałowo-szkoleniowe, pozoracja pola walki, amunicja oraz dojazd i powrót z Rzeszowa lub również innych miejscowości w przypadku większych grup uczestników.

Do udziału w zgrupowaniu zaproszeni są również żołnierze, przedstawiciele innych organizacji proobronnych oraz uczniowie klas mundurowych.

W planach kursów jest również gra taktyczna oraz codzienny rozruch fizyczny. Koszty wszystkich kursów zawierają użyczenie lub udostępnienie niezbędnego sprzętu (w tym dronów, tabletów czy sprzętu wspinaczkowego).

Koszt kursu z użyciem dronów: 550 zł (dla strzelców) 650,00 (dla uczestników spoza organizacji).

Koszt pozostałych kursów: 500 zł (dla strzelców) 600,00 (dla uczestników spoza organizacji).

Zapisy na poszczególne kursy są możliwe do 12.08.2024 i do tego dnia wymagana jest wpłata bezzwrotnej składki w wysokości 200,00 zł

Link do zapisów: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwXJANQCs2p8HIAvBupNZTo7-0nURZQigN3HZvlyC_8esJUw/viewform?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR26agrWcLSJ1hoHzjhti2hdStIpL6u-tRL5XZe2_vWKdbXunkX10uAUDHg_aem_eEeKcPLSh0cu3fompf_ccQ