Jesteśmy pięcioosobowym zespołem, który chodzi do szkoły średniej. Z własnego doświadczenia jak i z doświadczeń otaczających nas ludzi możemy stwierdzić, pod jak wielką presją się znajdujemy. Wybór tego co chcemy robić po zakończeniu nauki w szkole ponadpodstawowej, nie jest łatwy. Perspektywa tego, że ma być to nasz „świadomy, dorosły wybór” może być przerażająca. Nasz projekt ma na celu zaprezentowanie młodzieży z rzeszowskich szkół średnich różne kierunki kształcenia oraz możliwości rozwoju zawodowego, tak aby mogli w przyszłości podjąć świadome i przemyślane decyzje dotyczące swojej ścieżki edukacyjnej. Chcemy tego dokonać poprzez współpracę z wybranymi uczelniami z całej Polski. Na naszych zajęciach, które odbędą się na przestrzeni trzech tygodni, zaprezentujemy uczniom z szkół średnich, że nie muszą się zamykać w ścisłych ramach swojego kierunku i jak wiele opcji mają do wyboru. A wszystko to odbędzie się w siedzibie firmy ProtoLab na ul. Teofila Lenartowicza 4 w Rzeszowie.